top of page

צוות המשרד

_DSC3694.jpg

אדר אלוני חנן, עורכת דין, נוטריון ומגשרת

מייסדת ובעלים

נשואה לזיו ואמא לאופיר, ניצן וגל. מתגוררת במושב בית חרות, כנכדה ממשיכה בנחלת ההורים והסבים, ממייסדי המושב.

 

בעלת רישיון עריכת דין וחברה בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 1996 , נוטריונית ומגשרת מזה 10 שנים, מנחת NLP מוסמכת ובוגרת קורס דירקטורים.

 

המוטו  שלי - בדבש משיגים יותר מאשר בעוקץ

בעבודתי עם לקוחות אני "מביאה לשולחן" למעלה מ-20 שנות ניסיון, בהן רכשתי הבנה בתחום העסקי והמשפטי, פיתחתי יכולת אנליטית וכישורי משא ומתן ובעיקר מצאתי הרבה פתרונות מחוץ לקופסה. באמצעות יחסים וכישורים בינאישיים וכלים מעולם הגישור וה-NLP, צברתי ניסיון רב בטיפול במצבי קונפליקטים קשים אותם הצלחתי לנהל ברגישות ובאווירה טובה, תוך מציאת פתרונות יצירתיים וטובים לכל הצדדים.

 

כבת ההתיישבות העובדת ומומחית למרחב הכפרי, אני גאה לעבוד עם אנשי המגזר החקלאי וההתיישבותי, הפרטי והציבורי כאחד, ובפרט בנושא תכנון רב דורי, קרקעות חקלאיות וכיו"ב. המרחב הכפרי הוא תחום מורכב ומסובך בשל הדינים הייחודיים של רשות מקרקעי ישראל והכללים החלים על נכסים במושבים, קיבוצים וישובים קהילתיים. אני מכירה היטב את התחום ואת המורכבויות שהוא כולל.

 

במסגרת פעילותי הציבורית, אני משמשת כיושבת ראש הוועדה המשפטית של תנועת המושבים, יושבת ראש המועצה לענייני נשים ושוויון מגדרי של המועצה האזורית עמק חפר, ופעילה מאוד בכל הקשור בקהילה ובמרחב הכפרי ברחבי הארץ.

כאזרחית אמריקאית ודוברת אנגלית כשפת אם, צברתי ניסיון רב בליווי עסקאות בינלאומיות  ואני בעלת היכרות קרובה וגישה לגורמי חוץ, על כל המשתמע מכך מבחינה עסקית ומשפטית וכמובן שפתית ותרבותית.

 

בשנות מגורי בארה"ב התמחיתי בתחומי הנדל"ן והעסקים ומאז חזרתי לישראל אני מלווה ישראלים המנהלים עסקים בארה"ב וכן אזרחים אמריקאים בעלי זכויות ונכסים בישראל.

 

בעבר עבדתי במשרד עוה"ד אביטל דרומי ושות' ברמת גן וניהלתי משך מספר שנים את סניף המשרד ב"גרנות". לאחר חזרתי מארה"ב ועד להקמת המשרד הפרטי עבדתי במשרד עוה"ד ארז אוריון בכפר ויתקין.

_DSC3661.jpg

מלי ברכה מיוחס, עורכת דין

נשואה ואם לשלושה בנים. 

השכלה: 
תואר ראשון במשפטים (LL.B) קריה האקדמית קריית אונו. 
חברה בלשכת עורכי הדין משנת 2014.
בוגרת קורס גישור – גבים. 
בוגרת קורס NLP  למטפלים – מכללת רטר, ומטעם הפקולטה למדעי הרווחה והבריאות אוניברסיטת חיפה. 
את דרכי המקצועית כעו"ד התחלתי במשרד מוביל המתמחה בתחום הנזיקין והביטוח, לרבות ייצוג חברות ביטוח ופרטיים בתיקי נזקי רכוש (תיקי שיבוב והגנה). 
כיום במסגרת עבודתי במשרד אדר אלוני חנן המתמקצע בתחום הנדל"ן, בדגש על נושא המרחב הכפרי, והתחום המסחרי, אני פועלת בתיקים מגוונים הנוגעים לתחומים אלו לרבות עריכת הסכמים, רישומי זכויות מול הרשויות השונות, צוואות, ייפוי כוח מתמשך ועוד. 

המוטו שלי :   "כמים הפנים לפנים כן לב האדם לאדם"(משלי). 

_DSC3661.jpg
1693941536671_edited_edited.jpg

מיטל ביאלי, מנהלת המשרד

נשואה ואמא לשניים, מבית יצחק.
עם ניסיון של 20 שנה בניהול אדמיניסטרטיבי.
בזמני הפנוי מלווה את הבנים שלי כרוכבי אופנועי שטח מקצועיים.
המוטו שלי : עם עבודה קשה מביאים תוצאות!

אופיר בר, מתמחה

ירושלמית, ילידת 1987

אחות תאומה לאריאל ובכורה מבין 7 אחים.

מגדלת 2 הולכים על 4, אווה ומרקז.

 

בוגרת תואר ראשון במשפטים (LL.B) במסלול האקדמי בקריה האקדמית אונו.

בעלת קורס תעודה מאוניברסיטת OXFORD  - Competition in the Digital Era.

 

המוטו שלי: "התמדה היא שהופכת בלתי אפשרי לאפשרי, אפשרי לצפוי וצפוי לוודאי"

bottom of page